Popularne grupy na Facebooku o pozycjonowaniu stron

Grupy na Facebooku to dobre miejsce do wymiany informacji i pogłębienia swojej wiedzy na temat branży, a także do budowania pozytywnego wizerunku swojej firmy. A do których grup o pozycjonowaniu warto dołączyć? Sprawdź naszą listę popularnych grup o SEO na Facebooku.

Pozycjonowanie stron www

Grupa Pozycjonowanie stron www kierowana jest zarówno do specjalistów SEO, jak i osób początkujących w tej branży. Można tam zadawać wszelkie pytania związane z widocznością strony w wyszukiwarkach, a także wrzucać ogłoszenia, jeśli poszukujesz osoby lub firmy, która zajmie się pozycjonowaniem twojej witryny. Grupa jest aktywna, praktycznie co kilka minut pojawiają się na niej nowe posty. Na dodatek jest publiczna i widoczna, a więc każdy może ją znaleźć. Liczy około 7600 członków.

TakaBranzaSeo

TakaBranzaSeo to grupa prowadzona przez Xann Marketing. Z założenia ma zrzeszać miłośników pozycjonowania, nie tylko po to, aby rozmawiać o SEO… Jednak w rzeczywistości znajdują się na niej głównie ogłoszenia o pracy w tej branży, oferty ciekawych narzędzi do content marketingu czy branżowe artykuły. Podobnie jak Pozycjonowanie stron www, TakaBranzaSeo to grupa publiczna i widoczna, a liczba jej członków wynosi około 4500.

SEO/SEM Polska / Marketing Internetowy / E-commerce / Copywriter /Wordpress

Jest to publiczna grupa z dość sporą liczbą członków, bo aż 23100. Kierowana jest nie tylko do specjalistów od SEO/SEM, ale również copywriterów czy właścicieli sklepów internetowych. Każdy może tu zadać pytanie, poprosić o poradę w zakresie promocji w wyszukiwarkach. Można tu również znaleźć mnóstwo ofert publikacji artykułów sponsorowanych na różnych tematycznych serwisach.

Ogłoszenia SEO, SEM, Freelancer, Domeny, Hosting, Pozycjonowanie, Strony

W przeciwieństwie do poprzedników jest to grupa prywatna, a więc tylko jej członkowie mogą zobaczyć publikowane posty. Ta grupa to tak naprawdę tablica ogłoszeniowa, na której można znaleźć głównie oferty freelancerów, a nawet mały webbazar. Administratorzy grupy zachęcają do kupowania i sprzedawania na niej linków, reklam czy domen. Grupa gromadzi ponad 6000 członków.

Social Media | Content Marketing | PPC Ads [ArturJablonski.com]

To grupa założona w 2016 roku i prowadzona przez Artura Jabłońskiego oraz digitalk. W przeciwieństwie do poprzednich nie jest to typowa tablica ogłoszeniowa. Raczej służy do zadawania pytań i uzyskiwania ciekawych porad z zakresu SEO. Sporo tu newsów ze świata marketingu internetowego i autorskich analiz. Nic więc dziwnego, że ta prywatna grupa gromadzi około 17800 użytkowników.

Pozycjonowanie sklepów internetowych – SEO, SEM, SM, E-commerce

To nieco mniejsza facebookowa grupa, bo liczy 1900 członków, jednak warto się do niej zapisać. Znajduje się tu sporo materiałów od specjalistów SEO/SEM, a także liczne ogłoszenia. Jest również miejscem, w którym można zadać pytanie i otrzymać wyczerpującą odpowiedź z zakresu szeroko rozumianego pozycjonowania sklepu internetowego.

Marketing i Biznes

Jest to grupa dyskusyjna prowadzona przez firmę Marketing i Biznes, do której w szczególności warto dołączyć, ponieważ gromadzi specjalistów z różnych branży, nie tylko SEO. Sporo tu rzetelnej wiedzy i sensownych, eksperckich porad. Na chwilę obecną grupa ta gromadzi około 13600 użytkowników.

Pozycjonowanie stron. Porady Sławka Gdaka

Jak wskazuje nazwa, jest to prywatna grupa prowadzona przez Sławomira Gdaka. Polecana jest w szczególności osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z pozycjonowaniem lub szukają pomocy SEO. Administrator udostępnia tam wiele ciekawych i przydatnych treści z zakresu pozycjonowania stron internetowych. Grupa składa się z 423 członków.

Strategie marketingu internetowego

Około 23 400 członków, sporo rzetelnej wiedzy i brak ogłoszeń dotyczących pracy czy zleceń. Brzmi nieźle? Strategie marketingu internetowego to miejsce, w którym specjaliści dzielą się ciekawymi narzędziami, branżowymi artykułami i poradami dotyczącymi SEO, dlatego warto do niej dołączyć.

Seowcy – market

Już sama nazwa wskazuje na to, co możesz znaleźć w tej grupie – wszelkie ogłoszenia z branży SEO. Wiele osób sprzedaje tutaj teksty, domeny czy oferuje umieszczanie linków i artykułów na zapleczu. Grupa Seowcy – market jest prywatna, a w jej skład wchodzi około 3800 członków.

Jesteśmy Interaktywne WWW WordPress SEO GA

Grupa prowadzona przez Olgę Gościniak. Dołączyło do niej już 11300 użytkowników Facebooka, którzy stale wymieniają się tam doświadczeniami, nie tylko z zakresu SEO. To świetne miejsce, dla osób, które prowadzą stronę, sklep internetowy lub bloga. Można tu uzyskać praktyczne porady, a także nawiązać znajomości. Grupa jest prywatna, lecz widoczna.

Seo-pozycjonowanie

Seo-pozycjonowanie to prywatna grupa licząca niecałe 1100 członków. Podobnie jak w poprzednich, można tu znaleźć wiele ofert i zleceń. Mile widziane są również wszelkie pytania i porady z zakresu SEO. Grupa została utworzona w 2018 roku.

Pozycjonowanie stron w UK

Ciekawą pozycją jest Pozycjonowanie stron w UK, publiczna grupa licząca 167 członków. Jak wskazuje nazwa, jest ona ukierunkowana na pozycjonowanie na rynku UK. Zwykle poszukiwani są tam specjaliści SEO, ale można też trafić na praktyczne, branżowe artykuły czy grafiki.

Nowa Koncepcja SEO

Jak można przeczytać w informacjach o grupie, Nowa Koncepcja SEO skupia osoby, które chcą stale polepszać swoje usługi, a także poznać tajniki SEO i UX. Grupa prowadzona jest przez WhitePress, a dołączyć może do niej każdy, kto jest związany z branżą online marketingu. Nowa Koncepcja SEO to aktualnie około 2600 członków.

SEO/SEM Polska – Pozycjonowanie

SEO/SEM Polska – Pozycjonowanie to prywatna grupa, którą możemy polecić agencjom SEO-SEM oraz samodzielnym specjalistom od pozycjonowania stron internetowych. Sporo jest tam ofert pracy oraz zleceń, a liczba członków grupy wynosi obecnie około 1200.

Pozycjonowanie www

To prywatna grupa, prowadzona przez Optygizer i Seosem24. Na razie dołączyło do niej dopiero 421 osób, jednak warto tam zajrzeć. Na grupie prowadzone są dyskusje na temat widoczności stron www, należą do niej zarówno specjaliści w branży, jak i osoby początkujące, które szukają porad i wsparcia.

czeka na Twoją ocenę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.