Regulamin strony

1. Postanowienia ogólne

a) Aby możliwe było kompletne użytkowanie bloga oraz dodawanie w nim publikacji, konieczne jest przejście przez bezpłatną rejestrację.
b) Zarejestrowanie się na stronie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na zasady określone w regulaminie witryny.
c) Zgodnie z art. 116 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z 4 lutego 1994 r., niedozwolone jest kopiowane i przedrukowywanie treści artykułów zamieszczonych w serwisie pozycjonowanie.blog. Złamanie tej zasady może skutkować powiadomieniem organów ścigania.
d) Autor publikujący artykuł na stronie jest w pełni odpowiedzialny za jego treść.
e) Administrator strony pozycjonowanie.blog nie jest odpowiedzialny za szkody, będące rezultatem wykorzystania treści zamieszczonych na blogu.
f) Użytkownik będący autorem publikacji potwierdza, że posiada zupełne prawa autorskie do publikowanej treści.
g) Publikacje nie mogą być zamieszczane na innych serwisach ani przed, ani po umieszczeniu ich na pozycjonowanie.blog.
h) Artykuły, które nie są zgodne z zaleceniami, mogą zostać odrzucone przez administratora. Właściciel bloga ma prawo do odmowy ich publikacji bez przedstawiania konkretnej przyczyny.
i) Na blogu pozycjonowanie.blog występuje wyłączenie odpowiedzialności administratora witryny. Internauta musi wiedzieć, że witryna ma styl wyłącznie informacyjno-rozrywkowy tak jak i zamieszczane na niej treści. W żadnym wypadku nie są one sugestią ani instrukcją, jak należy postępować w określonych sytuacjach. Zamieszczone artykuły są prezentacją wyłącznie osądów ich twórców.
j) Właściciel strony nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jakie wyświetlają się pod artykułami.

2. Publikowanie artykułów na stronie

a) Treść publikacji musi być w zgodzie z zasadami polskiej gramatyki i ortografii. Artykuły z widocznymi błędami nie będą publikowane.
b) Zawartość artykułu powinna mieć wyłącznie charakter informacyjno-rozrywkowy, a także być inspirująca dla czytających ją internautów.
c) Każdy publikowany na pozycjonowanie.blog felieton musi być unikalny, skłaniać do przemyśleń i być klarowny dla czytelników.
d) Publikowane artykuły powinny mieć nie mniej niż 2500 znaków bez spacji.
e) W artykule można dodać nie więcej niż jeden odnośnik w formie URL lub brand.
f) Felieton i odnośniki prowadzące do zewnętrznych witryn nie mogą zawierać informacji niezgodnych z prawem oraz tematów dla osób dorosłych.
g) Do każdej publikacji powinno się dołączyć zdjęcie. Grafika nie może łamać przepisów Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.