Pozycjonowanie stron Poznań – agencje SEO z Poznania w wynikach wyszukiwania Google

Komu zlecić pozycjonowanie strony w Poznaniu? Jakich specjalistów od reklamy w internecie warto wybrać? Przedstawiamy listę najpopularniejszych agencji i freelancerów SEO z Poznania, według wyników Google.

Barnaba Mądrecki

W Poznaniu działa nie tylko wiele agencji SEO, ale również freelancerzy zajmujący się pozycjonowaniem stron internetowych. Należy do nich m.in. Barnaba Mądrecki, który oferuje audyt SEO, pozycjonowanie stron i sklepów online, content marketing, a także obsługę stron internetowych. Specjalizuje się również w marketingu medycznym, więcej na ten temat można przeczytać na jego stronie positioning.site.

Grupa Tense

Grupa Tense to interaktywna agencja marketingowa z Poznania, która specjalizuje się w pozycjonowaniu, kampaniach PPC, content marketingu czy zarządzaniu marką w mediach społecznościowych. Grupa Tense działa na terenie całego kraju. Ich główna siedziba znajduje się w Poznaniu przy ulicy Wolsztyńskiej 5, ale mają również oddział w Warszawie i Bydgoszczy. Na ich stronie internetowej możliwe jest wykonanie bezpłatnej wyceny usług.

Mateusz Kozłowski

Innym, doświadczonym freelancerem SEO, który działa w Poznaniu jest Mateusz Kozłowski. Tym, co go charakteryzuje jest regularne i rzetelne raportowanie wykonywanych prac, a także podpisywanie z klientami wygodnej umowy na czas nieokreślony. Mateusz prowadzi również swój blog, w którym umieszcza różne ciekawostki ze świata SEO.

Widzialni

Agencja SEO Widzialni to nie tylko pozycjonowanie, ale również kampanie Google Ads oraz audyty i optymalizacje. Ci specjaliści prowadzą również szkolenia i konsultacje z zakresu szeroko pojętej reklamy w internecie. Do klientów, którzy już im zaufali należy Nokia, AXA, Lisner, Chomikuj.pl, CERMAG i wiele innych. A gdzie dokładnie znajduje się siedziba agencji? W Poznaniu przy ulicy Limanowskiego 8, posiadają również oddział w Warszawie.

Sunrise System

Sunrise System to agencja interaktywna, która działa już od 2003 roku, a od 2013 jest ona również częścią międzynarodowego koncernu wydawniczo-medialnego Bauer Media Group. W ofercie tej agencji znajdziemy optymalizację i pozycjonowanie w wyszukiwarkach, reklamy Google, tworzenie nowoczesnych stron internetowych, a także szkolenia z zakresu SEO/SEM. Centrala firmy znajduje się w Poznaniu, przy Placu Andersa 3, posiadają również oddział w Warszawie, Bydgoszczy, Toruniu i Wrocławiu.

Sempire

Sempire to agencja z Poznania, która w branży SEO/SEM działa już ponad 10 lat. Zajmuje się nie tylko profesjonalnym pozycjonowaniem stron internetowych, ale również kampaniami reklamowymi Google Ads. Zaufało im już wiele firm, m.in.: 99Rent, Biuro Podróży Funclub, Ania Kruk czy Ekofabryka. Siedziba agencji znajduje się w Poznaniu przy ulicy Jana Henryka Dąbrowskiego 77a.

Verseo

Verseo to poznańscy specjaliści SEO, Google Ads w sieci wyszukiwania, Google Zakupy, reklamy Programmatic czy reklamy video na YouTube. Na swojej stronie udostępniają również wiele ciekawych informacji z zakresu marketingu internetowego, w postaci poradników czy podcastów. Można się od nich wiele nauczyć. A jeśli chcesz rozpocząć współpracę z tą agencją SEO, znajdziesz ich w Poznaniu przy ulicy Węglowej 1/3.

czeka na Twoją ocenę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.